• Home
  • Fetting Festiwal 2016

Koncert Haliny Frąckowiak

Opublikowano w IV Fetting Festiwal

Koncert Weroniki Korthals

Opublikowano w IV Fetting Festiwal

Jury IV edycji

halina frackowiak

Halina Frąckowiak - piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów
W wieku szesnastu lat debiutowała na II Festiwalu młodych talentów w Szczecinie. Współpracowała z takimi zespołami jak: Czerwono-Czarni, ABC. Od 1972 r. rozpoczęła karierę solową. Wielokrotnie nagradzana na festiwalach w kraju i za granicą. Występowała między innymi w Teatrze Muzycznym w Gdyni, w Teatrze Wielkim w Łodzi i w Warszawie. Wylansowała  szereg przebojów m.in.: „Ktoś”, „Czekam tu”, „Napisz, proszę”, „Tin Pan Alley”, „Papierowy księżyc” czy „Anna już tu nie mieszka”. Piosenkarka nagrała ponad 20 płyt. Polskie Nagrania, na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, przyznały Halinie Frąckowiak Złotą Płytę za całokształt dokonań artystycznych.

Maria Szabłowska Maria Szabłowska - Dziennikarka muzyczna radiowa i telewizyjna
W „Polskim Radio" prowadziła m.in. audycje „Magazyn Muzyczny Rytm" oraz „Muzyka Nocą". W Telewizji Polskiej zadebiutowała w połowie lat 80 w wakacyjnym programie "Studio Lato" emitowanym w pierwszym programie TVP. W późniejszych latach prowadziła program "Stare, nowe i najnowsze" oraz wspólnie z Krzysztofem Szewczykiem program "Dozwolone od lat czterdziestu". Obecnie prowadzi radiowe (m.in. "Muzyczną Jedynkę") i telewizyjne programy muzyczne (m.in. "Wideotekę dorosłego człowieka"). Maria Szabłowska jest autorką książek "Elvis – amerykański sen" i "Cały ten big beat", a wspólnie z Krzysztofem Szewczykiem książki „Ludzkie gadanie. Życie, rock and roll i inne nałogi". W 2005 otrzymała Medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis", a 27 września 2011 za wybitne zasługi dla Polskiego Radia została odznaczona przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.
artur szczesny

Artur Szczęsny
Zawodowo - prowadzi agencję marketingu zintegrowanego REBELIA MEDIA, gdzie na co dzień współpracuje się z branżą muzyczną, teatralną i filmowo-telewizyjną, co pozwala mu wykorzystywać swoją muzyczną pasję wspierając innych. Tak zwany - człowiek od wszystkiego. Im trudniej tym lepiej. Kiedy zaczyna coś robić angażuje się całym sobą i pokonuje każdą przeszkodę. W chwilach zwątpienia zawsze znajdzie coś pozytywnego, z sukcesów cieszy się jak dziecko.

marek kaliszuk Marek Kaliszuk - aktor teatralny, musicalowy i filmowy oraz wokalista
Zwycięzca II edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jako aktor stworzył postacie serialowe m.in. w „M jak Miłość”, „Pierwsza miłość”, „2XL”, „To nie koniec świata”, brał udział w VII edycji show „Taniec z Gwiazdami”. W 2016 r. oglądaliśmy Marka w TVP w serialu „Bodo” oraz TV Polsat w serialu „Dwoje we Troje” w głównej roli.
Dariusz Dąbrowski Dariusz Dąbrowski - Sekretarz Gminy w Baranowie, członek Zarządu LGD Ziemia Chełmońskiego
Z gminą Baranów związany jest od 2007 roku.
Z racji pełnionych obowiązków zawodowych dba o wizerunek gminy Baranów oraz jej promocję. Jest inicjatorem wielu wydarzeń kulturalno-społecznych, które mają służyć integracji społecznej oraz rozwijaniu kontaktów i współpracy z instytucjami kultury.

Opublikowano w IV Fetting Festiwal

Niezbędne dokumenty

Poniżej opublikowane są niezbędne dokumenty, które muszą złożyć wszyscy chętni do wzięcia udziału w Fetting Festiwal w charakterze uczestników konkursu.
Dokumenty mają formę plików PDF i do ich odczytania i wydrukowania niezbędny jest program Acrobat Reader w wersji minimum IX.
Program można pobrać STĄD.

pdf iconKarta Zgłoszeniowa Uczestnika V Fetting Festiwal

pdf iconZgoda rodziców lub opiekunów na udział - UWAGA! dotyczy wyłącznie uczestników poniżej 14 roku życia.

Opublikowano w IV Fetting Festiwal