Media o Fetting Festiwal

Portal JazzSoul.pl o III Fetting Festiwal - Wywiad Izabeli Kopeć i Dariusza Dąbrowskiego

O.pl Polski Portal Kultury o III edycji Fetting Festiwa - czytaj dalej

Artykuł o Fetting Festiwal na portalu e-teatr - czytaj dalej

Portal WPR 24 - Artykuł o Fetting Festiwal w portalu WPR24

Studio Młodych Talentów Agnieszk Sztabnik-Baran - czytaj artykuł

Portal "Ziemia Dębicka" o swojej reprezentantce na Fetting Festiwal - "Aleksandra Ożóg w finale Fetting Festiwal"

Portal Internetowy "Kulturaonline.pl" - czytaj artykuł

Telewizja "GTV Twoja Okolica" - czytaj artykuł i obejrzyj relację

Portal i gazeta "Obiektyw INFO" - czytaj dalej

Artykuł o festiwalu ukazał sie także na blogu pana Andrzeja Kopcia prezesa PSL w Grodzisku Mazowieckim - czytaj wpis na blogu

Obiektywna Gazeta Internetowa - Młodość Zwycięża artykuł o Fetting Festiwal

Portal Internetowy "Grodzisk News" - czytaj dalej

Informacja o Fetting Festiwal na portalu RESTBOX - czytaj dalej

Portal WPR 24 kolejny artykuł o Fetting Festiwal - czytaj dalej

Kurier Południowy - III Fetting Festiwal z Jackiem Wójcickim

Portal MeetingPlanner.pl o Fetting Festiwal - czytaj dalej

Opublikowano w Edmund Fetting

Role teatralne

Role teatralne w artystycznej biografii Edmunda Fettinga

 

Data premiery  Tytuł spektaklu, postać, reżyser, teatr, miasto
3 listopada 1949 Przyjaciel przyjdzie wieczorem Companees J.,Noe Y. postać: Partyzant   reżyseria: Koczanowicz Zbigniew   teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
8 grudnia 1949 Wesele Fonsia Ryszard Ruszkowski postać: Józef   reżyseria: Koczanowicz Zbigniew   teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
9 lutego 1950 Czarująca szewcowa Federico Garcia Lorca postać: Autor   reżyseria: Koczanowicz Zbigniew   teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
16 marca 1950 Okno w lesie Leonid Rachmanow, Eugeniusz Ryss postać: Stariczkow   reżyseria: Koczanowicz Zbigniew   teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
16 marca 1950 Okno w lesie Leonid Rachmanow, Eugeniusz Ryss forma twórczości: asystent reżysera   reżyseria: Koczanowicz Zbigniew   teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
3 czerwca 1950 Pieją koguty Józef Bałtuszis postać: Jonas   reżyseria: Proskurnicki Bogdan   teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
5 sierpnia 1950 Dobry człowiek Krzysztof Gruszczyński postać: Wiktor   reżyseria: Koweszko Witold   teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
5 sierpnia 1950 Dobry człowiek Krzysztof Gruszczyński forma twórczości: opracowanie muzyczne   reżyseria: Koweszko Witold   teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
2 grudnia 1950 Rewizor Mikołaj Gogol postać: Iwan Aleksandrowicz Chlestakow   reżyseria: Koweszko Witold   teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
17 marca 1951 Jacht Paradise Roman Hussarski, Stanisław Lem postać: Bob   reżyseria: Koweszko Witold   teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
2 czerwca 1951 Zabobonnik Franciszek Zabłocki postać: Damon   reżyseria: Marecki Stanisław   teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
10 listopada 1951 Kalinowy gaj Aleksander Korniejczuk postać: Mikołaj Werba   reżyseria: Poraska Joanna   teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
2 lutego 1952 Wzgórze 35 Jerzy Lutowski postać: Kazimierz Krzysztofiak   reżyseria: Bohdanowicz Romana   teatr: Teatr Ziemi Opolskiej, Opole
28 marca 1952 Grzegorz Dyndała Moliere postać: Lubin   reżyseria: Domańska Stefania   teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
6 lipca 1952 Mąż i żona Aleksander Fredro postać: Alfred   reżyseria: Świderski Jan   teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
28 sierpnia 1952 Grube ryby Michał Bałucki postać: Henryk Zborowski   reżyseria: Gintel-Domańska Stefania   teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
25 października 1952 Wyspa pokoju Pietrow Eugeniusz postać: Lamperti   reżyseria: Misiurewicz Sławomir   teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
13 grudnia 1952 Grzesznicy bez winy Ostrowski Aleksander postać: Miłowzorow   reżyseria: Domańska Stefania   teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
27 stycznia 1953 Sprawa rodzinna Lutowski Jerzy postać: Rostkowski   reżyseria: Janiak Zdzisław   teatr: Teatr im. Wojciecha Bogusławskiego, Kalisz
18 kwietnia 1953 Sprawa rodzinna Lutowski Jerzy postać: Rostkowski   reżyseria: Domańska Stefania   teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
18 lipca 1953 Kandida Shaw George Bernard postać: Eugeniusz Marchbanks   reżyseria: Stszewski Czesław   teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
6 listopada 1953 Chirurg Aleksander Korniejczuk postać: Arkadiusz Pawłowicz   reżyseria: Domańska Stefania   teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
19 stycznia 1954 Sprawiedliwi ludzie Brandys Kazimierz postać: Ziętka   reżyseria: Staszewski Czesław   teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
17 czerwca 1954 Sprawa rodzinna Lutowski Jerzy postać: Rostkowski   reżyseria: Borysławska Aniela   teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
28 września 1954 Skąpiec Moliere postać: Kleant   reżyseria: Łapiński Stanisław   teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
18 stycznia 1955 Winnice ojca Gaureau Wirski Juliusz postać: Henri   reżyseria: Łaszewski Konrad   teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
26 marca 1955 Zbójcy Friedrich Schiller postać: Zbójca   reżyseria: Staszewski Czesław   teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
1 czerwca 1955 Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale Wojciech Bogusławski, Jan Stefani forma twórczości: role   reżyseria: Kilkowska Barbara, Cygler Tadeusz   teatr: Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
6 sierpnia 1955 Lekkomyślna siostra Włodzimierz Perzyński postać: Olszewski   reżyseria: Domańska Stefania   teatr: Teatr Ziemi Łódzkiej, Łódź
19 stycznia 1956 Noc listopadowa Wyspiański Stanisław postać: Faust; Aktor   reżyseria: Dejmek Kazimierz   teatr: Teatr Nowy, Łódź
15 kwietnia 1956 Wiosna Prusicka Irena postać: Emil   reżyseria: Domańska Stefania   teatr: Teatr Nowy, Łódź
17 maja 1956 Szkoła żon Molière postać: Horacy   reżyseria: Korzeniewski Bohdan   teatr: Teatr Nowy, Łódź
27 stycznia 1957 Jim i Jill Clifford Grey, Greatrex Newman postać: Robbi   reżyseria: Pawłowski Kazimierz   teatr: Teatr Komedia, Warszawa
12 października 1957 Szewcy Stanisław Ignacy Witkiewicz postać: Czeladnik II, Jędrek   reżyseria: Hübner Zygmunt   teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
5 stycznia 1958 Rewizor Mikołaj Gogol postać: Piotr Iwanowicz Bobczyński   reżyseria: Żuchniewski Tadeusz   teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
12 kwietnia 1958 Makbet William Shakespeare postać: Banko   reżyseria: Hübner Zygmunt   teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
12 kwietnia 1958 Makbet William Shakespeare forma twórczości: asystent reżysera   reżyseria: Hübner Zygmunt   teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
12 sierpnia 1958 Słońce krąży wokół Ziemi Wydrzyński Andrzej postać: Karol   reżyseria: Żuchniewski Tadeusz   teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
1 października 1958 Nie będzie wojny trojańskiej Jean Giraudoux postać: Parys   reżyseria: Korzeniewski Bohdan   teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
6 grudnia 1958 Zbrodnia i kara Fiodor Dostojewski postać: Raskolnikow   reżyseria: Hübner Zygmunt   teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
21 marca 1959 Kordian Słowacki Juliusz postać: Doktor   reżyseria: Żukowska Teresa   teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
1 maja 1959 Kapelusz pełen deszczu Gazzo Michael Vincente postać: Polo Pope   reżyseria: Wajda Andrzej   teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
17 października 1959 Kajus Cezar Kaligula Karol Hubert Rostworowski postać: Marcus Junius Callistus   reżyseria: Hübner Zygmunt   teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
20 grudnia 1959 Aktor Cyprian Kamil Norwid postać: Inny   reżyseria: Żukowska Teresa   teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
21 lutego 1960 Pierwszy dzień wolności Leon Kruczkowski postać: Michał   reżyseria: Hübner Zygmunt   teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
13 maja 1960 Zabawa jak nigdy Saroyan William postać: Joe   reżyseria: Goliński Jerzy   teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
13 sierpnia 1960 Hamlet William Shakespeare postać: Hamlet   reżyseria: Wajda Andrzej   teatr: Teatr Wybrzeże, Gdańsk
6 lutego 1961 Jaskinia filozofów Zbigniew Herbert postać: Plato   reżyseria: Korsan Noemi   teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
23 lutego 1961 Anioł zstąpił do Babilonu Friedrich Dürrenmatt postać: Pierwszy Minister   reżyseria: Swinarski Konrad   teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
25 maja 1961 Król Edyp Sofokles postać: Kreon   reżyseria: René Ludwik   teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
24 stycznia 1962 Will Stark Warren Robert Penn postać: Jack Burden   reżyseria: Rene Ludwik   teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
6 maja 1962 Frank V Friedrich Dürrenmatt postać: Richard Egli   reżyseria: Swinarski Konrad   teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
12 października 1962 Leonce i Lena Georg Büchner postać: Leonce   reżyseria: Laskowska Wanda   teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
24 listopada 1962 Białowłosa Henryk Czyż postać: Poeta (gościnnie)   reżyseria: Bielicki Wowo   teatr: Teatr Wielki, Warszawa
23 stycznia 1963 Fizycy Friedrich Dürrenmatt postać: Herbert George Beutler   reżyseria: René Ludwik   teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
1 marca 1963 Wizyta starszej pani Friedrich Dürrenmatt postać: Pastor   reżyseria: René Ludwik   teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
21 listopada 1963 Śmierć porucznika Sławomir Mrożek postać: Poeta   reżyseria: Bardini Aleksander   teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
7 lutego 1964 Letnicy Maksym Gorki postać: Szalimow   reżyseria: René Ludwik   teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
16 maja 1964 Czerwone róże dla mnie Sean O'Casey postać: Wielebny E.Clinton   reżyseria: Bardini Aleksander   teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
28 października 1964 Kto uratuje "wieśniaka"? Gilroy Frank D. postać: John Doyle   reżyseria: Świderski Jan   teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
27 lutego 1965 Po upadku Arthur Miller postać: Mickey   reżyseria: René Ludwik   teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
11 września 1965 My Fair Lady Loewe Frederick postać: Profesor Henry Higgins (gośc.)   reżyseria: Andrew T,Biczycki J,Zychówna J   teatr: Teatr Komedia, Warszawa
6 lutego 1966 Quiz Krzysztof Gruszczyński postać: Pierwszy   reżyseria: Bratkowski Jan   teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa
12 października 1966 Incydent w Vichy Miller Arthur postać: Leduc   reżyseria: Warmiński Janusz   teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
10 czerwca 1967 Męczeństwo i śmierć Jean Paul Marata... Peter Weiss postać: Wywoływacz   reżyseria: Swinarski Konrad   teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
20 października 1967 Niemcy Leon Kruczkowski postać: Joachim Peters   reżyseria: Warmiński Janusz   teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
27 stycznia 1968 Wkrótce nadejdą bracia Janusz Krasiński postać: Kolekcjoner   reżyseria: Kaliszewski Jerzy   teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
4 maja 1968 Biografia Frisch Max forma twórczości: role   reżyseria: Warmiński Janusz   teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
14 czerwca 1969 Sonata Belzebuba, czyli Prawdziwe zdarzenie w Mordowarze Stanisław Ignacy Witkiewicz postać: Istvan Szentmichalyi   reżyseria: Laskowska Wanda   teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
16 maja 1970 Krakus, czyli wyścigi Cyprian Kamil Norwid postać: Rakuz   reżyseria: Dziewulska Małgorzata   teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
15 listopada 1970 Wszystko w ogrodzie Edward Albee postać: Jack   reżyseria: Warmiński Janusz   teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
28 kwietnia 1973 Wspólnik Friedrich Dürrenmatt postać: Doc   reżyseria: Warmiński Janusz   teatr: Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
25 stycznia 1975 Sprawa Dantona Stanisława Przybyszewska postać: Philippeaux   reżyseria: Wajda Andrzej   teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
13 maja 1975 Buffalo Bill Arthur Kopit postać: Senator Logan   reżyseria: Hübner Zygmunt   teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
29 stycznia 1976 Nie-Boska komedia Zygmunt Krasiński postać: Hrabia Henryk   reżyseria: Zamkow Lidia   teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
11 listopada 1976 Odpocznij po biegu Władysław Terlecki postać: Lekarz   reżyseria: Hübner Zygmunt   teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
20 grudnia 1977 Lato w Nohant Jarosław Iwaszkiewicz postać: Fryderyk Chopin (gościnnie)   reżyseria: Solarz Wojciech   teatr: Teatr Rozmaitości, Warszawa
16 listopada 1978 Burza William Shakespeare postać: Antonio   reżyseria: Major Ryszard   teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
21 czerwca 1979 Zdrada Harold Pinter postać: Robert   reżyseria: Bratkowski Jan   teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
11 stycznia 1980 Spiskowcy Joseph Conrad Korzeniowski postać: Profesor   reżyseria: Hübner Zygmunt   teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
11 lipca 1981 Upiory Henrik Ibsen postać: Pastor Manders   reżyseria: Prus Maciej, Axer Erwin   teatr: Teatr Współczesny, Warszawa
4 marca 1982 Upadek Nordahl Grieg postać: Markiz de Ploeuc   reżyseria: Hübner Zygmunt   teatr: Teatr Powszechny, Warszawa
10 maja 1983 Dom lalki, czyli Nora Henrik Ibsen postać: Doktor Rank (gościnnie)   reżyseria: Świderski Jan   teatr: Teatr na Woli, Warszawa
18 maja 1985 Zbrodnia i kara Dostojewski Fiodor postać: Porfiry Pietrowicz   reżyseria: Matuszewski Waldemar   teatr: Teatr na Woli, Warszawa
18 maja 1985 Zbrodnia i kara Dostojewski Fiodor postać: Porfiry Pietrowicz   reżyseria: Matuszewski Waldemar   teatr: Teatr na Woli, Warszawa
15 stycznia 1986 Okręt Tym Stanisław postać: Prezes   reżyseria: Tym Stanisław   teatr: Teatr na Woli, Warszawa
16 stycznia 1988 Łaźnia Włodzimierz Majakowski postać: Reżyser   reżyseria: Cybulski Bohdan   teatr: Teatr Nowy, Warszawa
17 marca 1990 Wariacje na zadany temat Ingmar Bergman postać: Wiktor   reżyseria: Szejd Romuald   teatr: Teatr „Scena Prezentacje”, Warszawa
28 maja 1991 Król Nikodem Goetel F., Malczewski R. postać: Jedwabny (gościnnie)   reżyseria: Augustyniak Bogdan   teatr: Teatr na Woli, Warszawa
8 września 1992 Love Story Segal Erich postać: Blauvelt (gościnnie)   reżyseria: Dutkiewicz Tomasz A.   teatr: Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, Zielona Góra
29 kwietnia 1993 Letnicy Maksym Gorki postać: Dwukropek (gościnnie)   reżyseria: Wodziński Paweł   teatr: Teatr Dramatyczny, Warszawa

Opublikowano w Edmund Fetting

Role w Teatrze Telewizji

Spektakle Teatru Telewizji z udziałem Edmunda Fettinga
(Rok Produkcji, Tytuł-Autor, Rola)

edmund fetting aktor1961  Songi i Wiersze - Bertolda Brechta, Obsada

1961  Poezja Murzyńska, Obsada

1961  Choucas - Zofia Nałkowska, Obsada

1962  Wiersze, Obsada

1962  Pierwsze Kroki, Obsada

1962  Mloda Poezja Polska, Obsada

1962  Jestem Dorosły, Obsada

1962  Dom pod Oświęcimiem - Tadeusz Hołuj, Jan

1962  Idy marcowe - Wilder Thornton, Katullus

1962  Wilki w nocy - Tadeusz Rittner, Jan Morwicz

1963  Urząd - Tadeusz Breza, Juliusz Straszewski

1963  Skandal w Hellbergu - Jerzy Boszkiewicz, Kuno Gelehrt

1963  Romans Teresy Hennert - Zofia Nałkowska, Andrzej Laterna

1963  Otwieranie Snów, Obsada

1963  Na łaskawym chlebie - Iwan Turgieniew, Paweł Nikołajewicz Jelecki

1963  Prometeusz w okowach - Ajschylos, Hermes

1964  Ladacznica z zasadami - Jean-Paul Sartre, Fred

1964  Sprawa Bakrana - Mirosław Krleża, Policjant

1964  Wiele hałasu o nic - William Shakespeare, Don Pedro

1965  Volpone - Ben Jonson, Obsada

1965  Maria Stuart - Juliusz Slowacki, Botwell

1965  Pierścien wielkiej Damy - Cyprian Kamil Norwid, Kapelan

1965  Damy i huzary - Aleksander Fredro, Kapelan

1966  Warszawianka - Jerzy Andrzejewski (scen. Budrecki, Kanicki )

1966  Dzikie palmy - William Faulkner, Harry

1966  Skowronek - Jean Anouilh, Inkwizytor

1966  Stawka Większa Niż Życie - odc. 2, general Von Rhode

1966  Trzeci Maja. Dramat z 1791 roku, Potocki

1967  Miesiąc na wsi - Iwan Turgieniew, Rakitin

1967  Sztorm Bill - Władmir Biełocerkowski Przewodniczący, CzK

1967  Ostatnie Rozmowy - Jerzy Putrament Vestri

1968  Eurydyka - Jean Anouilh, Henryk

1968  Sędzia Irvin - Robert Penn Warren, Jack Burden

1969  Wachlarz Lady Windermere - Oscar Wilde, Lord Windermere

1969  Głos mordercy - William Fairchild, Charles

1969  Znaki wolności - Roman Brandstaetter, De Nassau

1970  Zlota kareta - Leonid Leonow, Bieriozkin

1970  Żywy trup - Lew Tołstoj, Wiktor Karenin

1970  Umarłem, Aby Żyć - odc.2, Profesor

1970  Melissa cz.I,II,III - Francis Durbridge

1971  Profesja pani Warren - George B. Shaw

1971  Tolerancja - Tadeusz Różewicz, Pasażer

1971  Spektakl w teatrze Forda - Władysław Orłowski, Narrator

1971  Mgła - Zofia Lorenz, Pacjent

1972  Biografia - Max Frisch, Kurmann

1972  Fatalna kobieta - Patrick Quentin, Inspektor Barbes

1972  Odlot - Andrzej Zakrzewski, Mężczyzna

1972  Kim Jestem - Patrick Quentin, Peter Duluth

1972  Umarłem, Aby Żyć - odc.3, Mężczyzna

1973  Przystanek autobusowy - William Inge, Doktor Lyman

1973  To niemożliwe kochanie - Patrick Quentin, Dawid Wykoff

1974  Na jedną kartę - Michael Brett

1974  Małżeństwo Antoniny - Tomasz Mann, Kesselmeyer

1974  Sława i chwała - Jarosław Iwaszkiewicz, Edgar Szyller (część I , II, III, IV)

1974  Popiół i diament - Jerzy Andrzejewski, Jan Kalicki

1974  Żywy trup - Lew Tołstoj, Wiktor Karenin

1974  Noc tysięczna druga - Cyprian Kamil Norwid, Roger

1975  Śniadanie u Desdemony - Janusz Krasiński, Adam

1975  Aktor - Cyprian Kamil Norwid,Werner

1976  Brutalna gra - Francis Durbridge, Ed Royce (część I, II, III)

1976  Nie do obrony - John Osborne, Hudson

1977  Turoń - Stefan Żeromski, Józef Chwalibóg

1977  Play Strindberg - Friedrich Durrenmatt, Kurt

1977  Wesele Figara - Pierre de Beaumarchais, Hrabia

1978  Pamela - Edwin Lanham, Ezra Vicent (część I i II)

1978  Tragedia optymistyczna - Wsiewołod Wiszniewski, Dowódca okrętu

1980  Smok - Eugeniusz Szwarc, Szarlemań

1981  Cyrano de Bergerac - Edmond Rostand, De Guiche

1981  Wielki Fryderyk - Adolf Nowaczyński, Bismarck

1984  Okno na morze - Boileau Narcejac, Georges

1988  Tym razem żegnaj na zawsze - Barbara Borys-Damięcka, Generał Palicyn

1988  Dom, który zbudował Jonathan Swift - Grigorij Gorin, Swift

1993  Tessa - Margret Kennedy, Sir Bartlemy

1994  Salon - Jean-Claude Brisville, Prezydent Henault

Opublikowano w Edmund Fetting

Seriale telewizyjne

Seriale telewizyjne z udziałem Edmunda Fettinga
(Rok Produkcji, TYTUŁ, Rola)

edmund fetting seriale telewizyjne1989  GDAŃSK 39  radca Tadeusz Perkowski, zastępca komisarza generalnego RP w Gdańsku

1988  AKWEN ELDORADO  szef gangu kłusowników

1988  MISTRZ I MAŁGORZATA  profesor Aleksander Nikołajewicz Strawiński, kierownik kliniki psychiatrycznej

1986  NAD NIEMNEM  Darzecki, szwagier Benedykta Korczyńskiego

1984  LATO LEŚNYCH LUDZI  cichociemny

1982  POLONIA RESTITUTA  Dawid Lloyd George , premier Wielkiej Brytanii

1980  KRÓLOWA BONA  Albrecht Hohenzollern , książę Prus

1978  ŻYCIE NA GORĄCO  Otto Ildmann

1976  07 ZGŁOŚ SIĘ  "Inżynier"

1976  DALEKO OD SZOSY  dyrektor Departamentu w Ministerstwie Oświaty i Wychowania w Warszawie

1974  ILE JEST ŻYCIA  oficer UB

1973  CZARNE CHMURY  margrabia Karol von Ansbach

1973  W PUSTYNI I W PUSZCZY  George Rawlison, ojciec Nel

1973  WIELKA MIŁOŚĆ BALZAKA  książę Alfred Schenburn

1971  PODRÓŻ ZA JEDEN UŚMIECH  profesor Omielski, słynny biochemik z Warszawy

1970  DOKTOR EWA  doktor Mikulski, dyrektor szpitala w Gorzkowicach

1968  STAWKA WIĘKSZA NIŻ ŻYCIE  Christopulis

Opublikowano w Edmund Fetting